O blogu

PODRÓŻE

„Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej” – to słowa Ryszarda Kapuścińskiego, które idealnie rezonują z moim doświadczeniem, właśnie o tej chorobie będzie tu najwięcej.

MUZYKA

Mówi się, że muzyka łagodzi obyczaje, mówi się, że muzyka jest spoiwem kształtującym społeczeństwa, mówi się, że muzyka pokrzepia serca i leczy dusze – to wszystko w niej znajduję, dlatego dźwięki często prowadzą mnie w drogę.

KUCHNIA

A czasem… czasem biegnę za zapachami, za kuchennym rumorem, za stukotem pokrywek na buchających ciepłem garnkach, żeby doświadczać radości wspólnego jedzenia, gotowania i poznawania nowych smaków.

To miejsce stworzone dla moich bliskich, gdzie chcę pozostawiać ślady z podróży w głąb siebie i dookoła świata. Często męczę się powtarzając te same historie wielokrotnie - stają się wyblakłe, a opowiadanie ich przestaje mnie cieszyć. Raz na jakiś czas pozostawię więc tutaj swoje myśli, emocje i doświadczenia.

Nie będzie regularnie i nie będzie profesjonalnie, może nie zawsze będzie składnie, ale będzie szczerze i z serca. Piszę, żeby pozostać w kontakcie z tymi, których lubię i kocham.
Może kiedyś będę miała czas żeby ta przestrzeń stała się nieco mniej robocza, ale na tę chwilę, to zupełnie nie ma znaczenia 🙂

Jeśli znalazłaś/-eś się na tym blogu, choć się nie znamy, to mam nadzieję, że poświęcając czas na czytanie moich postów znajdziesz w nich coś dla siebie 🙂